Aatop 25 jaar

Proost, al 25 jaar goed voor elkaar!

Dit jaar bestaan we 25 jaar, een mijlpaal waar we ontzettend trots op zijn. Al 25 jaar helpen we bedrijven bij het vinden van de juiste mensen en ondersteunen we professionals bij het vinden van een nieuwe baan. We willen onze klanten oprecht bedanken voor het vertrouwen en de fijne samenwerking. We kijken uit naar de volgende 25 jaar. Proost!  

Aatop Video mockup 1
aad klein

Herinneringen van (oud)-collega's

We hebben een aantal oud collega’s gevraagd hoe zij terugkijken op hun tijd bij Aatop. 

Als ik aan Aatop denk krijg ik direct een lach op m'n gezicht. Die periode uit mijn carrière zal altijd onvergetelijk blijven. Het was een tijd met mooie zakelijke successen en tegelijkertijd de familiaire sfeer van een lach en een traan.
thirza nieuwenhuis
Thirza Nieuwenhuis
Account Manager
Na 6 jaar bij Aatop gewerkt te hebben, kan ik mijn ervaring bij Aatop omschrijven als een unieke bedrijfscultuur, plezierige werkomgeving, persoonlijke benadering, betrokken teamleden en in mijn geval een gave 'stepping stone' richting het zelfstandige ondernemerschap als Register Loopbaanprofessional. Kortom: een bijzondere, gave en leerzame tijd gehad bij Aatop!
Carlos Verhorst
Carlos Verhorst
Account Manager
Aatop is een bedrijf vol met eigenzinnige mensen (in de positieve zin van het woord), waar echt ruimte is voor wie je bent als persoon, voor gezelligheid en voor snacks van de snackbar. Een warme club mensen met wie ik nog regelmatig graag in contact ben. Mooi om daar onderdeel van te zijn geweest!
gert jan lammers
Gert Jan Lammers
Account Manager